WITAM WSZYSTKICH W NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ!!!

Wróciłem sobie jakby nigdy nic z Finału Pucharu Polski (22 maja 2010) i chciałem zrobić aktualizację na starej „Drodze Legionisty”. A tu przywitała mnie informacja, że jakiś pryszczaty kutas z Turcji włamał się na stronę…Próbowałem skontaktować się z administracją OVH, ale załamali mnie stwierdzając, że wszystko poszło się jebać…Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, a więc wypadało jebać także ich i przerzucić się na coś innego :-).

 

„Droga Legionisty” na OVH istniała od maja 2007 roku do maja 2010. Niemal równe 3 lata! Była to najprostsza strona, do tego z dziwnym adresem i co jakiś czas się psująca. Tym razem cierpliwość moja się skończyła i postanowiłem wejść na nieco wyższy poziom – nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Przy współpracy z FUCK PC (dzięki!) wbiłem się za darmo na ich niepoprawny politycznie serwer i od dzisiaj możecie oglądać to co było w sumie kwestią czasu: e-zina kibicowsko narodowego „Droga Legionisty” w wersji HTML! Oznacza to min to, iż nie trzeba będzie co jakiś czas kasować zawartości.

Przy okazji zmian rezygnuje też z czerni i bieli w przypadku wszystkich zdjęć. „DL” nadal jest tylko dla białych, ale graficznie będzie nieco bardziej kolorowo :-). Jak widzicie – po boku macie czytelne menu, a być może szata graficzna „DL” będzie się po woli rozbudowywać… Są takie możliwości. Chociaż z drugiej strony – raczej obędzie się bez fantazji. Zine ten stawia głównie na treść – nie zaś na pustkę i wizualne bajery jak „Dzień dobry TVN”…

Napisaliśmy już – jako „DL” – setki felietonów, relacji, recenzji, ale nie będziemy, przynajmniej z początku odgrzewać starych kotletów – te są utrwalone na kartkach i schowane w szuflady. Może kiedyś się po nie sięgnie…Zaczynamy od nowa, a więc po woli, starannie – liczne działy strony będą się zapełniać. Od czasu działania nowej strony każda aktualizacja będzie podpisywana – dla większej przejrzystości.

Zapraszam do czytania i witam wszystkich nowych oraz starych czytelników!

Ł