14.09.10 „O WSZYSTKIM I O NICZYM”.

Plakaty, naklejki do wydrukowania, strona z informacjami do podsyłania dalej itp. Zbliża się charytatywny mecz dla Wojtka – kibica Legii. Być może (oby) już 10 października uda się wypełnić stadion i pomóc tym samym wiernemu Legioniście w jego walce z ciężką chorobą. Co ważne – jest to również okazja do tego by zainteresować Legią nowe osoby, bo na mecz przyjaźni z holenderskim Den Haag nie są wymagane karty kibica! Bierzcie więc kolegów z podwórka, siłowni, klubu :-). Zaproponujcie małolatom, że zamiast worka palenia mogą przeżyć przyprawiające o dreszcze chwile na Żylecie, a także posłuchać na żywo swoich ulubionych kapel HH. W skrócie – będzie to coś czego przy Łazienkowskiej 3 nie było nigdy! 

MECZDLAWOJTKA.PL

Zbliża się mecz przyjaźni Legia Warszawa – Den Haag (10.10.10). Z tej okazji powstała specjalna strona internetowa. Oto jej adres: www.meczdlawojtka.pl . Wbijajcie i promujcie. Prócz ciekawego spotkania – dwa występy: Hemp Gru (wiadomo) oraz Dixon 37 („(…) dzwonisz kurwo z zastrzeżonego i ubliżasz, ale nie rozumiesz tego – ja i tak cię znajdę, możesz być pewien – i tak i cię znajdzie Dixon Trzy Siedem(…)”. Oto klipy obu kapel:

Jak widać będzie to ciekawy dzień na Legii nie tylko ze względu na mecz przyjaźni, a więc nakręcajcie znajomych! Na mecz nie trzeba mieć karty kibica!

ZDJĘCIA Z RUCHU

Wrzucam spóźnione zdjęcia z Ruch – Legia. Oczywiście jakościowo jak zwykle DL odstaje od innych portali, ale jak ktoś chce rzucić okiem zapraszam do ściągania: http://www.sendspace.com/file/0idd2s .

W POLSCE NIE MA DOBRYCH PIŁKARZY?

Onety i Przeglądy Sportowe cały czas donoszą, że w Legii zagra napastnik o nazwisku Omotoyosi. To ten co po paru dniach testów wyjechał na kadrę. Są co do niego obawy, że może sprawiać problemy wychowawcze. W Metz „spóźnił się” cztery tygodnie (!) na pierwszy trening, został ukarany, a latem postanowiono nie przedłużać z nim umowy. Z kolei w Szwecji (Helsingborg) zarzucał klubowym działaczom rasizm. „Oni” zawsze jak chcą odejść, zarzucają rasizm. Niech będzie za przykład ten napastnik z Bełchatowa (Costly?) czy też Arboleda jak mu się grunt walił w Lubinie…Kurwa, dosyć tych murzynów. Niech tu przyjdzie w końcu ktoś kto braki w CV nadrobi sercem dla Legii…Tymczasem 14 września inne media donoszą, że murzyn chce koniecznie znaleźć sobie klub w Anglii…

KŁAMIESZ MIKLLAS, KŁAMIESZ!  

Legia gra cienko, transfery nie wypalają, a od kilku sezonów „zawsze coś tu nie gra”. Nie trudno zgadnąć, że problem leży u góry – w działaczach i właścicielach. Jest bowiem za dużym zbiegiem okoliczności, że kolejni gwiazdorzy mają CWKS w dupie, a zarząd nie reaguje stanowczo, zdaje się nie wywierać wielkiej presji na trenerze/ piłkarzach… Dopóki jest ITI i osobnicy typu nieudacznik Miklas – nie wierzę by było tu dobrze…Przeczytajcie trochę kulisów z Leszkowego działania: http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Prawdziwa-historia-Jacka-Baka-Pseudogangsterzy-atakuja-sokiem-pomidorowym,artykul,86676,1,279.html .

18 WRZEŚNIA

18 września jedziemy za Legią do Lubina. Na sektorze gości w Chorzowie jeszcze raz było przypominane, że na biało i na trzeźwo. Niestety wyjazd na Zagłębie pokrył się z wizytą Olimpii Elbląg w Nowym Dworze Mazowieckim. Nie zabraknie tam jednak tych Legionistów, którzy do Lubina nie pojechali, a mieli ochotę na mecz. „Ucierpią” na tym zapewne hokeiści, którzy mają konkurencję wspomnianych dwóch spotkań, a 18stego września podejmują na Torwarze II Polonię Bytom.

RAPORT MECZOWY Z TORUNIA, FOTKI I FILMIKI

Wrzucam do pobrania szczegółowy raport meczowy z inauguracji I ligi hokeja na lodzie. Polecam pobrać, zobaczyć jak radzili sobie Legioniści i ogólnie…polecam jarać się sekcjami Legii! Tam – w przeciwieństwie do piłki – panuje często zasada AGAINST MODERN SPORT. Oto link do raportów: http://www.sendspace.com/file/vht4un . Tutaj zdjęcia: http://www.sendspace.com/file/c6kgxj . A niżej krótkie filmiki:

KŁOPOTÓW JAGIELLONI CIĄG DALSZY

Jakiś czas nie chodziła słynna strona http://pomoc-kibicom.pl . Do zbierających pieniądze przyczepiono się z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Odwiedźcie stronę i sami przeczytajcie jak toczy się pomoc zatrzymanym w Grecji kibicom. 

ZDJĘCIE OLIMPII

Tak na koniec zdjęcie Olimpii, które Olimpijczycy zrobili sobie pod Toruniem w drodze na Elana – Sosnowiec. Elbląski ZKS został zawrócony. Na fotce znajduje się tylko mała część wszystkich fanów Olimpii, którzy wybrali się na ten wyjazd. Pozdrowienia i życzenia awansu do I ligi (ostatnio ZKS zremisował z Płockiem, a teraz gra w Nowym Dworze Mazowieckim)! 

Ł.