4.11.10 „O WSZYSTKIM I O NICZYM”.

Holandia niemal zeszła na psy…Niemal, bo jest jednak Den Haag zarzucający z gniazda „Hamas…”…Nie można powiedzieć niczego dobrego o Ajaxie, utożsamiającym się z żydami oraz „antyrasizmem”. 30 października 2010 w Wstern Harbour psy zatrzymały legalną demonstrację zorganizowaną przez European Freedom Initiative popierającą politykę anty-islamską. Manifę wspierali członkowie English Defence League (około 50), po drugiej stronie barykady stawili się…. zmanipulowani przez lewackich zboczeńców chuligani Ajaxu. Mnie to śmieszny, bo jak się nie mylę – EDL używała nie raz na swoich flagach… właśnie gwiazdy Dawida :-). Żydzi na Żydów? Nie inaczej! Żydków z Ajaxu policja zatrzymała na dworcu Sloterdijk i z ich powodu cofnęła manifę antyislamską. Zatrzymano 34 osoby. Wśród sympatyków Ajaxu, którzy przyszli kontrmanifestować wielu miało rysy arabskie i inne nieeuropejskie.

POBIERZ zdjęcia z tych wydarzeń. Link wygaśnie za kilka dni: http://www.sendspace.com/file/9tfyx9 .

I W RAMACH UZUPEŁNIENIA…

Znaleziony w sieci rap z Hagi, Dhc- Haagse Jihad :

PISAŁO W –GW-…

Ponoć na sobotni mecz Legia – Białystok jedzie fan club Jagi z amerykańskiego rezerwatu. Apacze wywieszą czerwoną pięść i jak dowiedział się Rafał Stec – mają krzyczeć „Red Power”. Delegat Tomaszewski – jako, że zakazanych symboli przybywa – ma mieć stały kontakt telefoniczny z doktorem Pankowskim. W razie jakichś wątpliwości – przedłużymy przerwę o 30 minut bez żadnych konsekwencji. Bo konsekwencje muszą być dopiero wtedy gdy na murawę poleci koralik. To jest prawdziwe zagrożenie dla widowiska!

CWKS LEGIA WARSZAWA 4–1 MKS ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI

3.11.10, Sparing, Warszawa – Łazienkowska 3.

Jako, że środowe sparingi z cieniasami wyszły nam na dobre – zorganizowano 3 listopada mecz ze Świtem Nowy Dwór. Grano w środę o 14:00, co wielkiej frekwencji nie wróżyło, ale (wreszcie!) otworzyli na Ł3 sparing dla kibiców. Pamiętam jak stałem za kratą po kolana w śniegu na towarzyskim z Pruszkowem i bluzgałem, że nie myślą o tej – nawet niech to będzie garstce – fanatyków, którzy chcą zobaczyć kolejny mecz swojej drużyny. Nie zamyka się meczu jaki by on nie był tylko dlatego, że wielkiemu koncernowi nie chce się ogarnąć 10 dziadków z ochrony (którzy stoją tam i tak chuj wie po co, to nie KSP na Hutniku – nie ma potrzeby :-). Tak więc na podstawie karty kibica mogło wejść na Legia – Świt 999 osób…Skorzystało z tego około 450 kibiców, którzy nie byli akurat w pracy. Dla fanów otworzono górny narożnik stadionu.

Mecz oczywiście wygraliśmy, grając dwie połowy w różnych składach. Niestety wrócił Rybus. Strzelali Iwański, dwie Szałachowski i Efir. Dla Świtu w 87’ minucie trafił Zjawiński. Jeśli to ma pomóc – niech grają z regionalnymi drużynami, czemu nie. Po tym meczu dowiedzieliśmy się, że Legia nie zatrudni testowanego murzyna – Falla, bo nie dogadali się o kasę.

LEGIA: Skaba (72’ Szumski) – Rzeźniczak (46’ Cichocki), Jędrzejczyk, Astiz (46’ Lisiecki), Wawrzyniak (72’ Rybus) – Manú (46’ Wolski), Borysiuk (46’ Żyro), Iwański (46’ Łukasik), Radović (46’ Szałachowski), Cabral (72’ Efir) – Kucharczyk (46’ Mezenga).

ŚWIT: Bigajski (74’ Wiśniewski) –  Drwęcki, Reginis, Gurzęda, Jagodziński (51’ Kończyński) – Galicki (51’ Maślanka), Enow (63’ Figacz), Gmitrzuk, Obem (51’ Czerkas), Kosiec – Zjawiński.

BRAMKI: Iwański (6’), Szałachowski (52’, 84’), Efir (86’), Zjawiński (87’).  

WIDZÓW: 450.  

I PO SMUDZIE…?

Dla stacji Waltera wypowiedział się Artur Boruc. Nie był to zwykły wywiad…Więcej możecie przeczytać m.in. tutaj: http://www.weszlo.com/news/5798 . Myślę, że dni Franka są w sumie policzone…Nie tylko za to, ale i za wyraźne ogłupienie w ostatnim czasie. Bo czy ktoś łapie się w jakimś rzekomym „planie na Euro”? Smuda traci reputację.

I tak to co dzieje się przez ostatnie kilka lat wokoło kadry można o kant dupy potłuc. Powolne zanikanie specyficznego klimatu reprezentacji lat 90tych…I nie chodzi tylko o trybuny. Na szczęście są ciekawsze rzeczy niż komercyjna impreza…

2.11.2010 „PRZEGLĄD SPORTOWY”: „WSTYD PRZY BUŁGARSKIEJ….”

Gazecie prezentującej coraz niższy poziom chodziło oczywiście o to, że wstydem jest fakt przepychanki przy Bułgarskiej. Dla znacznej części obserwatorów wstydem przy Bułgarskiej było jednak coś zupełnie innego…Jak jest według Was…każdy zapewne ma swoje własne zdanie. Tymczasem prezentuje wycinek prasowy z „PS” (2.11.10) – zasłonięcie twarzy zrobione przez „DL”:

 

Odnośnie Poznania polecam także to: http://www.weszlo.com/news/5796 , hehe. Kto by chciał za grosze (?) się w awantury mieszać…

NIECH ŻYJE SPONTAN

Lech uspokaja, wywala filmiki…To i tak nic nie da. W XXI wieku nic nie ukryjesz, a jeśli chodzi o media to nawet takie WIELKIE NIC jak przy Bułgarskiej podczas meczu z Wisłą zostało wykorzystane do ataku na kibiców. Co za różnica czy zakończy się czymś większym czy nie? I tak pojadą po kibicach…jak zawsze. Ale na szczęście to nie mój problem. Ja jestem dumnym Legionistą i moi koledzy po szalu wiedzieli jak sobie poradzić w XXI wieku zabezpieczając się w pewien gadżet przed jednym z wyjazdów…Proste!

CZAS UMIERAĆ?

„Polacy” nakręcili film o kibicach…I o ile filmy o nas były często udane, bo zarówno „FF”, Zawód gangster”, „I.D.” jak i „GSH” (tak, nawet to) oglądało mi się świetnie to teraz czeka nas najprawdopodobniej półtorej godziny żenady…Bo nie oszukujmy się, „Skrzydlate świnie” trzeba będzie zobaczyć…Nie wiem czy uda mi się napisać recenzje po tym co zobaczyłem w zwiastunie i wywiadach z aktorami…W każdym razie czekam aż będzie w sieci. A potem „play” i trzymanie się fotela niczym u jebanego dentysty, który czeka na mnie na dniach… Ale już mi się nuż otwiera jak pomyślę, że bezmózgowcy głosujący na PO będą mnie kojarzyć z jakimś clownem po tym co zobaczą w Multikinie…

MY I ONI

My promujemy marsz 11.11 poprzez ulicę (stadiony, rap) – a tzw. „antyfaszyści” swoją blokadę reklamują w mediach systemowych, za pomocą znajomych z „Agory” (GW itp.). 3 listopada kłamliwy artykuł o manifestacji nacjonalistów zamieściło należące wiadomo do kogo „Metro” (od METROseksualnych ludzi będących jego fanami?). „Metro” napisało, że ci wyzywający wszystkich wszem i wobec od konfidentów „Nie zgadzają się na bierność policji i ratusza” – ciekawe, no nie? Za pomocą milicji chcą zakazać marszu „konfidentom” :-). Dzień Niepodległości już blisko… „Normalni ludzie” nie przyjdą im pomóc, bo mają to w dupie, a ludzie z ulicy tylko utwierdzają się w przekonaniu, że druga strona to nie są swojscy ludzie…Brawo lewacy!

Ł.