14.11.17 „O wszystkim i o niczym”.

Nie chce mi się zbytnio rozwodzić o kłamstwach jakie szerzą na temat Marszu Niepodległości media polskojęzyczne i zagraniczne, bo to by oznaczało, że mainstream może skierować debatę w kierunku jaki sobie tylko postanowi. Pragnąłbym raczej pogłębić myśl „My chcemy Boga”. Jeśli świat jest w ruchu, to musi istnieć Pierwszy Poruszyciel (Arystoteles) – zechciej Go poznać, sam się przedstawił i ciągle zostawia dużo po sobie! Słowa takie jak znalazłem Jezusa są dziś ośmieszane w popkulturze (np. 4 odcinek popularnego serialu Canal+ „Belfer 2”), ale fundament, na którym stoją jest na tyle silny, że śmiech lemingów minie, a wiara zostanie. Również w młodych ludziach. Kto bowiem przebijał się przez tony zła funkcjonującego w świecie i w nas samych, by wreszcie wywalczyć chociażby momenty spokoju w Bogu, ten zna cenę i wartość odnalezienia Chrystusa w swoim życiu. Ludzie z problemami, ludzie bez większych problemów… nie ważne, każdy kto szuka wytrwale – ten znajdzie. Najpierw jednak musisz… „chcieć Boga”. Mam nadzieję, że po Marszu chociaż tą wolę w sobie odszukałeś – a to już początek czegoś wielkiego…

AKTYWIZM / WHITE PRIDE!

Tak to jest – jak nie ma awantur, to i tak znajdą coś, czego zechcą się uczepić, by nas zaatakować. Po Marszu’2017 rzucono się na dumę z bycia białym, która jak się okazuje – jest tematem tabu. Poparcie „DL” dla podlinkowanego punktu widzenia: LINK. A lemingi i tak podłapały, że nazizm na Marszu…, masakra. Zarówno Kościół jak i tzw. prawica – z prezydentem Dudą na czele – boją się prawdy jak Belgia kolejnego sukcesu reprezentacji Maroka… Boją się mędrców politycznej poprawności, przed którymi regularnie się tłumaczą. To chyba kwestia charakteru – albo od małego mówiłeś swoje zdanie, albo uciekałeś w kąt przed wszelką krytyką, choćby najdurniejszą.

Czy Marsz Niepodległości czeka sytuacja podobna do tegorocznego „Ruskiego marszu”? Z tym, że policja będzie wyciągać nacjonalistów, przy oklaskach politycznie poprawnych uczestników…?

MUZYKA / KLIP Z CZARNYM BLOKIEM NA MARSZU’2017!

Dobra robota kolegi… Kto nie był – niech przynajmniej tak poczuje klimat… Oczywiście z YouTube już kilka razy filmik usunięto.

„CZY WIESZ, ŻE…”

…  w 2000 roku Przełożony Generalny Bractwa Św. Piusa X zezwolił na przywrócenie Militia Immaculatae (Rycerstwa Niepokalanej) w jej pierwotnym kształcie? To jeszcze w nawiązaniu do recenzji filmu o św. Maksymilianie Kolbe. Polecałem wtedy stale ukazującą się gazetę „Rycerstwo Niepokalanej”, nie wspominając, że równolegle wychodzi „Triumf Niepokalanej”, do niedawna powiązany z pismem Bractwa „Zawsze Wierni”.

CYTAT NA KONIEC…

Nacjonalista.pl o Marszu’2017: Oprawa „polityczna” z naszego punktu widzenia była dość mdła – praktycznie żadnych odniesień do kwestii UE, NATO i globalistycznej oligarchii. No właśnie… Przecież UE „Nie chce Boga”, nie mówiąc już o silnych państwach narodowych… „Białych”? Od tego słowa nawet na „prawicy” włosy stają dęba… Przekaz antyunijny po raz kolejny pojawił się za to na Marszu Patriotów we Wrocławiu: LINK.

ŁG

PS: #MuremZaPławskim