8.12.17 AKTUALIZACJA! WPW. „Pomóż w misji zagranica” trwa!

Tu Zakon Żebraczy „DL”/WPW. Krótko i konkretnie. W czasach durnot typu „Azja express”, my robimy akcję „Małolat express”. Celem jest zaliczenie zawodów sportowych bardzo daleko. Zawodów, które dzieci zapamiętają do końca życia, a po drodze wizyty w miejscach ważnych dla wiary chrześcijańskiej oraz „starej Europy”. Są to dzieciaki wręcz uzależnione od „fejsa” i wszystkich antywartości tam promowanych, a do tego bardzo podatne na wpływy zdemoralizowanych rówieśników (jedno także rodzica, na którego szkoda ryja strzępić, aczkolwiek „motywuje” córkę, że „i tak nic nie wygra, to po chuj jedzie”…). Oczywiście pojedziemy tam za pisemną zgodą rodziców tych dzieci.

Jedna z matek pracuje ciężko na dwie zmiany, a starcza jej na rachunki, jedzenie i treningi. Niestety na turnieje – nie. Zamiast dbać o swoje luksusy, inwestuje w pasję córki (to ta już opisywana na „DL”, która ma problemy z akceptacją w szkole), więc jak najbardziej warta jest wspomożenia. Ojciec odszedł z inną nim młoda poznała co to rodzina… Druga, ta od „motywującego ojca” to dziewczynka z „top 3” najgorszych slumsów w mieście…

JEŚLI CHCESZ, JEŚLI MOŻESZ, jeśli masz środki, które nie sprawią, że zbiedniejesz, wspomóż naszą eskapadę:

Numer konta: 30203000451130000015670370, BGŻ. Dopisek: „darowizna”.

Jeśli nie dziś, jeśli teraz nie masz – może być po Nowym Roku. Zbiórka trochę potrwa, bo trochę muszę uzbierać.

AKTUALIZACJA 8.12.17: Dzięki Wam mamy już na podróż w obie strony i opłatę startowego zawodów! Wielkie dzięki! Zbiórka jeszcze trwa, na noclegi itd.

ŁG