3.05.18 „O wszystkim i o niczym”.

No ładnie zagrali… Przy Arce wyglądali czasem jak jakość reportażu C+ przy jakości TVP Polonia. Historia dzieje się na naszych oczach – Legia zdobyła Puchar Polski na Narodowym! Triumf i ultra klimat uwiecznił na super zdjęciach m.in. Hagi: LINK! Długo trzeba było czekać w tym sezonie na mecz, który naprawdę będzie cieszył oko i serce. Mimo, że jako Legioniści i tak mamy najlepiej w kraju, to warto przywołać chociażby oficjalny tekst akcji Ostatni Gwizdek: (…) W obronie naszych wartości i praw nie zawahamy się podjąć kroków które sprawią, że żenującej jakości produkt jakim jest polska piłka ligowa, straci jeszcze bardziej na widowisku i wątpliwym już teraz prestiżu (…). Każdy wierny kibic wie, nawet kibic Mistrza Polski, że to nie jest raj dla zakochanych w futbolu oczu, a katusze. Postawili kilka stadionów, które najczęściej zabiły klimat, opakowali w pazłotka i myślą, że już same Reale Madryt mamy nad Wisłą. No nie… Macie przede wszystkim kiboli! Z jednej strony radość, z drugiej zniesmaczenie, że można popełnić takie błędy jak Legiunia z trenerami, a mimo to być tu najlepszym. Widocznie wystarczy. Niestety nie na podbój Europy…

KIBICE / ROMA ZE SPRZĘTEM (VIDEO)

Dogrywają się sezony, w tym europejskie puchary. W Europie sobie oczywiście poradzili: VIDEO.

AKTYWIZM / PO 1.05…

Komentarz organizatorów warszawskiego nacjonalistycznego 1 maja: LINK. No cóż – wiadomo, że linia podziału, która narysowana jest między nami, nigdy nie zostanie zatarta – jakiekolwiek hasła nie pojawiłyby się na sztandarach. Tak jak, patrząc na polityczną górę, w podziale PiS-PO, nikt nie słucha haseł przeciwnika, nikt nie docenia jego ruchów pożytecznych dla narodu, tylko myśli o tym jak zagrać przeciwko niemu. Tu jesteśmy, nacjonaliści, pozytywnym wyjątkiem, bowiem przynajmniej AN potrafią patrzeć w różne strony, zresztą wiele inspiracji w ruchu jest lewicowo-anarchistycznych.

Kiedy lewica w Polsce siedziała z policją na chodnikach, we Francji m.in. fundowała MC Donaldowi „powiększony zestaw rozpierduchy”, chociaż statystyki raczej wskazują co najwyżej na skromny „2 for U”. Fotka AP Photo/Francois Mori/EAST NEWS:

AKTYWIZM / 43 ROCZNICA ŚMIERCI RAMELLIEGO

13 marca 1975 roku aktywiści komunistycznej organizacji Awangarda Pracownicza zaatakowali pod domem osiemnastoletniego działacza włoskiego Frontu Młodzieży Sergio Ramelliego. W wyniku obrażeń chłopiec zmarł 29 kwietnia. Nacjonaliści obchodzili w Italii rocznicę tej zbrodni. W Mediolanie wyszło na ulice około 2.000 aktywistów różnych organizacji – jak to we Włoszech, o wysokiej średniej wieku. Rocznica zmobilizowała ogromne siły policyjne.

MUZYKA / NOWY PODZIEMNY KLIP PATRIOTYCZNY Z UDZIAŁEM WUEMA I KIBICA RADOMIAKA…

Niektórzy cały czas w podziemiu tłuką patriotyczne tematy. I warto ich posłuchać!

„CZY WIESZ, ŻE…”

… Joanna Jędrzejczyk zawalczy z Tecią Torres na UFC on FOX 28 lipca? Jednak nie jest tak uzależniona od swojego wizerunku i nie boi się ewentualnej klęski… Szacun Asia i tyle. Porównajcie jej powrót po nokaucie z powrotem Rondy… Udowadnia, że to ona jest kobiecym numerem 1 w historii MMA. Tylko zwycięstwo!

CYTAT NA KONIEC…

Wela tachlan I’nesjuna (tłumaczenie bezpośrednio z aramejskiego): Nie pozwól, byśmy dali się zwieść tym, którzy by nas odwodzili od naszego prawdziwego celu. Jak głęboka to modlitwa w oryginale… Jest taka wioska w Syrii (a nawet kilka), niedaleko Damaszku, w której do dziś mówi się językiem Jezusa Chrystusa… Oby Pan dał pokój tej ziemi!

ŁG