O e-zinie

Witaj na dobrej drodze, „Drodze Legionisty”!

Strona, którą właśnie czytacie powstała 27 maja 2007 roku. Już kilka razy była atakowana przez hakerów i odnawiana, co nadaje jej status kującej wroga w oczy. Jest to z pewnością nasza duma.

„Droga Legionisty” to także legalna, nieregularna gazeta podejmująca szereg tematów: sport, polityka, kultura, życie codzienne. Ukazuje się od 27 maja 2012 roku. Okładki znajdują się w osobnym dziale: http://drogalegionisty.pl/?cat=25 .

O naszym projekcie powstał kawałek, a także amatorski, zajawkowy klip:

Mamy nadzieję, że znajdziesz pod tym adresem wiele ciekawych tekstów i, że wniosą one coś do Twojego życia. Pozdrowienia dla czytelników.

Ł.

FORMALNOŚCI :-):

„Droga Legionisty” nie ma na celu promować przemocy, ani chuligaństwa, a jedynie ma pełnić rolę informacyjną. Swobodę w rozpowszechnianiu poglądów i informacji gwarantuje wszystkim Polakom Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej.

Redakcja zastrzega sobie prawo skrótu i redakcyjnego opracowania tekstów nadesłanych do redakcji. Dane osobowe podesłane do nas wraz z tekstem – tylko do wiadomości redakcji!

Publikowane listy, poglądy, artykuły i relacje autorstwa korespondentów / czytelników niekoniecznie odzwierciedlają punkt widzenia redakcji. Za treść reklam i ogłoszeń redakcja nie odpowiada.