3.06.10 – RECENZJE: KANAŁ WWW.YOUTUBE.COMZJR1916GL=PL&HL=PL .

Teraz będzie bardzo nietypowo gdyż krótko „zrecenzuję”, a właściwie polecę Wam…kanał na youtube. A dokładniej kanał użytkownika zjr1916 – jak nietrudno się domyśleć kibica Legii Warszawa. Nie ma na nim jednak zbioru ładnych zagrań piłkarzy bądź też wyjazdowego dopingu…Ba – w ogóle o Legii Warszawa nie ma niemal nic…Na kanale zjr1916 znajdziemy ponad…600 filmików z ustawek oraz innych walk kibiców (dworce, place, pod stadionem – sporadycznie ze stadionu). Jest to świetny zbiór jeśli ktoś chce sobie popatrzeć jak to wszystko wygląda w poszczególnych krajach, ekipach, w poszczególnych sytuacjach i kategoriach wiekowych.

Nie znajdziemy na opisywanym kanale zbyt wielu filmów z Polski, wiadomo – u nas średnio się opłaca wrzucać w sieć takie video. No…jest międzynarodowa walka Lubina z Dynamem Brześć bądź też coś z Ursusa, ale to margines kanału. Dominują zatem filmy z byłego ZSRR gdzie władza pozwala jeszcze obywatelowi na więcej…Rosjanie, Ukraińcy nie mają zbytniego oporu przed wrzucaniem w sieć swoich dokonań aczkolwiek robią to z głową, czyli walki kręcą telefonami/ aparatami gwarantującymi nienajlepszą jakość, a co za tym idzie widoczność twarzy.

Co z ciekawszych rzeczy znajdziemy na kanale zjr1916? Według mnie na pewno walki Spartaka z CSKA Moskwa (ustawki oraz przede wszystkim ataki CSKA na pociągi czy tam metro). Są też walki mniejszych ekip z Moskwy, a tych w tym wielkim ciekawym mieście nie brakuje. Można też zobaczyć jak radzi sobie Szachtar Donieck bądź Dynamo Kijów. Mniej jest filmów z Bułgarii, ale owe także znajdziemy. Wśród morza filmików wyłowimy również ustawki Czechów, takich ekip jak te z Pragi bądź Ostrawy. Zdarzają się rodzynki z Francji (PSG), Anglii (Millwal), Niemiec (Dynamo Drezno, Frankfurt), Danii czy Szwecji.   

Jeśli kogoś jara oglądanie takich rzeczy, a nie oszukujmy się – wielu jara – to zapraszam na ten kanał! Nie naszukacie się za dużo i spośród kilkuset filmów będziecie mogli wybrać sobie te walki, które Was interesują. Kanał znajdziecie pod tym adresem: http://www.youtube.com/zjr1916?gl=PL&hl=pl .     

 Ł

ZDJĘCIA: Miniaturka to Spartakowiec lejący Dinamowca (sztama z CSKA), a niżej stare ujęcie Red Blue Warriors – najstarszej ekipy CSKA Moskwa.