27.06.10 „O WSZYSTKIM I O NICZYM”.

Redakcja DL rozpoczęła już sezon plażowy. Kocyk, woda, piasek gdzieś pod miastem – to jedyna recepta na przetrwanie lata w mieście. No, ale w bańce prażonej przez słońce gotuje się ciągle polityka wraz z Legią Warszawa tworzące fanatyczny miks. W Legii niewiele się dzieje, piłkarze trenują w Grodzisku, a dziennikarze wymyślają coraz to dziwniejsze tytuły i transfery…Niestety czarna wizja – dosłownie i w przenośni – cały czas trwa i mało będziemy mieć Polaków w pierwszym składzie…Aczkolwiek zawodnik z WKS ma na szczęście jakieś problemy z papierami. Ponoć na dniach dołączy do nas niezły Argentyńczyk powiększając Legię Cudzoziemską. Znacznie więcej – jak to w sezonie ogórkowym – dzieje się w tematyce pozasportowej. 27mego czerwca odbyła się debata Kaczyńskiego z Komorowskim, którą mimo tego całego populizmu człowiek chętnie obejrzał. Wygrał moim zdaniem (niestety) Bronek. Jest jednak mały optymizm w tym wszystkim. Największymi przegranymi są chyba cioty, bo szybko nikt nie będzie brał ich żądań na poważnie – w debacie padło o to pytanie. Zarówno PiS jak i PO są przeciwko związkom homoseksualnym. Tymczasem przejdźmy do notek sportowo politycznych.

MACIEJ KORZYM ZAWODNIKIEM CRACOVII KRAKÓW

Długo gadało się o Macieju Korzymie. Że słynny dzieciak ze szkółki Chelsea (heh, pamiętacie szał i zapowiedzi sprzed lat?) przejdzie do Korony, do Cracovii…Jak poinformowała oficjalna strona Legii od 1 lipca Korzym jest ostatecznie napastnikiem Cracovii Kraków. Kolejny wielki talent, który popadł w przeciętność…

ALGIERIA 0-1 USA, ZAMIESZKI W…PARYŻU

Porażka Algierii z USA na afrykańskich Mistrzostwach Świata spowodowała frustracje Algierskich kibiców. To normalne i zdarza się w światku piłki nożnej, że kibice oglądają mecze w pubach i potem po drodze wyładowują swoją złość, na psach na przykład. Ale robią to zazwyczaj u siebie…Tu folklor polega na tym, że zamieszki po meczu Algieria – USA miały miejsce…w Paryżu. Wybite szyby, wywrócone samochody – patologia i nic wspólnego z chuliganką w wykonaniu imigrantów. Amerykanie wygrali 1-0 po bramce w 90 minucie gry. Grupa 200-250 osób obserwowała to spotkanie na wielkim telebimie w Paryżu. Ogółem rozwalili około 20 samochodów. Szacuje się, że we Francji mieszka około 5 milionów imigrantów. Największy odsetek z nich stanowią Algierczycy. Aż 17 piłkarzy reprezentujących Algierie gra na co dzień w lidze francuskiej. Obok zdjęcie z Paryża…

„PRZETRWAĆ BY ZWYCIĘŻYĆ”

19stego czerwca 2010 w Wodzisławiu Śląskim odbyła się legalna impreza survivalowa o nazwie „Przetrwać by zwyciężyć”. Spotkało się na niej kilkudziesięciu zwolenników i zwolenniczek szeroko rozumianej myśli nacjonalistycznej. Te spotkanie mimo, iż na pierwszej edycji było mało osób (czerwiec nie jest dla studentów najdogodniejszym miesiącem…) jest kolejnym krokiem na przód w polskim ruchu. Wreszcie ludzie nie spotkali się tylko pić, na koncert lecz obejrzeć i spróbować swoich sił w sztukach walki, strzelaniu z łuku, procy oraz broni palnej. Uczono się posługiwania wykrywaczem do metali, maskami gazowymi itp. Była też zabawa jak przeciąganie liny, ognisko, muzyka i impreza. Uczestnicy wygłaszali referaty. Oby spotkanie zostało powtórzone w większym gronie za rok…Polecam przemyśleć termin lipcowo – sierpniowy! Niżej wrzucam kilka zdjęć, które udostępnili organizatorzy:

TUSK DAŁ GŁOS…

…i od razu sobie strzelił samobója u większości ulicy o ile ktoś z niej na PO jeszcze miał zamiar głosować. Bo z tego co pamiętam w kryminale głosowali na PO, bo Kaczor robi według więźniów „państwo policyjne”. No to ogarnijcie wypowiedź Tuska z 26 czerwca (TVP Info):

Kiedy trzeba było poskromić po raz pierwszy, z użyciem policji chuliganów na ulicach Warszawy tę decyzję podjął jak pamiętacie Grzegorz Schetyna. Co zrobił PIS i jego szef? Stanął w obronie chuliganów przeciwko policji wtedy kiedy państwo po raz pierwszy powiedziało dosyć bandytyzmu na polskich ulicach. Kiedy trzeba było w środku naszej ukochanej Warszawy wyegzekwować prawo, a czasami prawo i sprawiedliwość trzeba egzekwować po męsku (…) .

Tusku…co ty wiesz o „chuliganach”…Co ty wiesz jaką kto miał motywację do czynu by pojawić się tego dnia na ulicach Warszawy…ACAB!

PRZED PARADĄ EURO CWELI…NIE LĘKAJCIE SIĘ?

„Nie lękajcie się” – pod takim hasłem przejdzie w lipcu w Warszawie euro parada cweli. Jak wiadomo jest to slogan rzucony przez Jana Pawła II. Nie żebym był głęboko wierzącym katolikiem i, że mnie to jakość szczególnie głęboko dotknęło, ale…Jak pokazały niejedne badania Polacy to naród wierzący i homoseksualni aktywiści po raz kolejny strzelili sobie w stopę (tudzież w dupę)…A raczej odgrodzili się jeszcze większym murem od swoich przeciwników – i dobrze, niech gadają więcej.

Nie raz pisałem, że zagrożeniem są pedalskie wątki wplecione „przypadkiem” w seriale, talk show itd., a nie tego typu jawne, przegięte parady i zdanie podtrzymuje – hasła takie jak te, tylko homoseksualistów pogrążają. I nawet dzięki samobójczym trafieniom różowych chłopców, w mediach typu Wirtualna Polska, Rzeczpospolita zaistniało na chwilę Narodowe Odrodzenie Polski…Partia przeklęta i (po części ze swojej winy) raczej przemilczana…Dzięki pedziom znowu przynajmniej kilka tysięcy się o niej dowiedziało…

Polacy dzielą się według mnie mniej więcej po połowie – na tych (uogólniając) wiernych tradycji i Polskości oraz na „postępowych” (wszelkiej maści lewactwo, liberałowie, fani MTV i Wojewódzkiego i ludzie mający w dupie Ojczyznę itd.). Pokazują to także wybory prezydenckie z 2010 roku. 36% Kaczyńskiego to nie jest głosowanie na jego wizerunek, którego nie ma…Ci od wizerunku głosują na Napieralskiego i reprezentantów PO – Bronka czy innych. To jest głosowanie posmoleńskie, w imię czegoś i przeciwko czemuś…Podobnie myślą zapewne bardziej świadomi zwolennicy SLD i PO – politycy – chociaż w znacznej mierze tak samo sprzedajni – reprezentują pewien ogół poglądów, stoją za nimi różne hasła. Koncepcje, które pokazują podział Polaków.

Wydaje mi się, że nasz – nacjonalistów – elektorat jest po części u JKM, po części u Kaczyńskiego…Bo przecież gdzieś Ci ludzie co głosowali kiedyś na LPR stawiali krzyżyki…Ale LPR ich (i nas) oszukała, wyrzekając się krok po kroku nacjonalizmu…Do tego zniszczyły ich media i przeciwnicy polityczni. Wypłynęli jednak na hasłach nacjonalistycznych i ludzie – jeśli zobaczą partię na poziomie – znowu na te hasła zagłosują. Bo sprzeciw wobec pedalstwa, silna rodzina i patriotyzm nadal są w sercach kilkudziesięciu procent…Jestem przekonany. No, ale zboczyłem z tematu + powtarzam się.

Póki co jest nas mniej więcej pół na pół z liberało- lewako- chuj wie kim, ale niestety czas działa na naszą niekorzyść. Młodsi Polacy, za sprawą większego dostępu do zachodnich – zdegenerowanych – mediów i trendów coraz mniej chętnie będą występować przeciwko homoseksualistom czy innym zboczeńcom. Tak mi się wydaje…chciałbym się mylić, a badań żadnych nie mam – tylko własną obserwację. W każdym razie – zakaz pedałowania!   

CHELSEA 1987!

Na koniec w ramach ciekawostki skan o Chelsea Londyn z 1987 roku. Pozdrowienia dla czytelników.

Ł